Особиста сторінкаДоцент кафедри
к.м.н.

Освіта:
    Кандидат медичних наук
    Лікар вищої категорії
    Педіатр, спеціалізація - неонатолог.
Наукова діяльність:
    Кубей Інга Володимирівна після закінчення Тернопільського медичного інституту у 1986 році за спеціальністю лікар-лікувальник, працювала лікарем педіатром в Борщівській районній лікарні. З січня 1989 року працювала лікарем-неонатологом у Тернопільському пологовому будинку. З вересня 1989 поступила в клінічну ординатуру по педіатрії в Тернопільський медичний інститут, після закінчення якої працювала на посаді асистента кафедри педіатрії цього ж ВУЗу. З березня 2007 року обрана на посаду доцента кафедри педіатрії з курсом дитячої хірургії.
    У 1996 р. захистила кандидатську дисертацію на тему "Ефективність магніто-лазерої терапії при лікуванні пієлонефритів у дітей».
    Є лікарем вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «педіатрія», є членом громадської організації «Медики майдану».
    Є учасником міжнародної науково-дослідницької роботи (Польща, Канада, Україна, Білорусія) по вивченню розповсюдженості бронхіальної астми серед дітей. Член Європейської асоціації з проблем дефіциту вітаміну D (EVIDAS).
Наукові інтереси: 
    Пріоритетні напрямки лікувальної роботи – захворювання дітей раннього віку, нефрологія, дитячі інфекції, питання вигодовування та раціонального харчування.