Особиста сторінкаДоцент кафедри
к.м.н.

    Освіта:
    Закінчив у 1996 році Тернопільський державний медичний інститут і отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа».
    У вересні 2000р. в спеціалізованій вченій раді Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України м. Київ успішно захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 14.01.10 - «Педіатрія» на тему «Клініко-патогенетичне обгрунтування комплексної терапії хронічного пієлонефриту в поєднанні з патологією гастродуоденальної зони у дітей». В жовтні 2011 р. Горішному І.М. присвоєно вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Педіатрія». В липні 2011р. присвоєно вчене звання доцента кафедри педіатрії з дитячою хірургією.
Наукові інтереси:
    Нові методи діагностики та лікування хронічних захворювань травної системи у дітей
    Наукові публікації та рейтинги:
    Загальна кількість друкованих праць – 68, з них за останні 5 років – 19, автор 1 патенту на винахід, співавтор 2 монографій, автор 1 методичних рекомендацій для лікарів, трьох інформаційних листів.
    Співавтор посібника з дитячих інфекційних захворювань “Manual of Сhildren’s Infectious Diseases”, написаний англійською мовою для іноземних студентів.