Конференції, семінари
Кафедрою дитячих хвороб з дитячою хірургією, педіатрії №2 медичного факультету у актовому залі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського 28 жовтня 2016 року проведено науково-практичну конференцію «Медико-соціальні проблеми дитячого віку».Проведено два пленарні засідання під час яких заслухано 17 доповідей.

 Кафедрою  дитячих хвороб з дитячою хірургією, педіатрії №2 медичного факультетуу конференц-залі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського 2березня 2015 року проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Медико-соціальні проблеми дитячого віку».Проведено пленарне засідання: «Медико-соціальні проблеми дитячого віку», одне секційне засідання «Дитячі хвороби».

Кафедрою педіатрії з дитячою хірургією №1, педіатрії №2 медичного факультету у конференц-залі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського 27 березня 2014 року проведено науково-практичну конференцію «Медико-соціальні проблеми дитячого віку».Проведено пленарне засідання: «Медико-соціальні проблеми дитячого віку», одне секційне засідання «Дитячі хвороби».

 

Колективами кафедр педіатрії з дитячою хірургією №1, педіатрії №2, 11-12 квітня 2013 року у конференц-залі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського проведено науково-практичну конференцію «Медико-соціальні проблеми дитячого віку». Проведено пленарне засідання: «Медико-соціальні проблеми дитячого віку», одне секційне засідання «Дитячі хвороби».

 Колективами кафедр педіатрії з дитячою хірургією №1, педіатрії №2, акушерства і гінекології №1 медичного факультетуу конференц-залі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського 20-21 вересня 2012 року проведено науково-практичну конференцію «Медико-соціальні проблеми педіатрії, акушерства та гінекології». Проведено пленарне засідання: «Медико-соціальні проблеми педіатрії, акушерства та гінекології», два секційних засідання з педіатрії та акушерства та гінекології.

Проф. Федорців О.Є брала участь у роботі 1 з'їзду польського товариства по захворюванню легень з 1.09.2010р. по 4. 09.2010р. у м.Миколайків, Польща. Мала усну доповідь: "Епідеміологія бронхіальної астми, причини, фактори ризику, профілактика" .

      Проф. Федорців О.Є, доц..Кубей І.В. перебували за кордоном 8-11 вересня 2011 року у місті Краків (Польща) на науковій конференції "Епідеміологія і профілактика бронхіальної астми у дітей". Мали доповіді:

1.Федорців О.Є., Лучишин Н.Ю. «Алергічні респіраторні захворювання у дітей. Сучасні чинники».

2.Федорців О.Є. Галіяш Н.Б. «Можливі неспецифічні адаптаційні чинники імунної системи в розвитку пневмоній у дітей»

3.Кубей І.В. «Клінічні і лабораторні критерії розвитку пневмоній»

Доц. Воронцова Т.О. з 24.02.по 28.02.12р. брала участь в конгресі педіатрів Росії в м. Москва

         Проф.Федорців О.Є.  з 10.10.13 по 11.10.13р. брала участь у міжнародній конференції «XXVІ Польсько-Словацькі дні пульмонології і алергології « в м. Рабка Здрой, Польща. Доц. Кінаш М.І. пройшла стажування у Вроцлавському медичному університеті з дитячої гастроентерології з 28.10 по 11.11.2013р. м. Вроцлав, Польща.

      Доц. Воронцова Т.О. і доц. Кубей І.В. з 19.11. по 21.11.2013р. відвідали Кіровську державну медичну академію, м.Кіров, Росія. Були прочитані лекції для студентів 5 курсу педіатричного та лікувального факультетів по ендокринології та неонатології.

 Проф. Федорців О.Є.з 14.10.14 по 24.10.14р. брала участь в міжнародному симпозіумі у м.Саскатун, Канада «Безпека і здоров'я сільського населення : Глобальні перспективи (SHAPR)», де виступила з доповіддю. Доц.. Воронцова Т.О. з 9.10. по 11.10.2014р. приймала участь в 6 конгресі педіатрів країн СНД, у м.Мінськ, Білорусь. Проф.. Федорців О.Є. з 14.03.15 по 15.03.15р. брала участь в міжнародній конференції у м.Єленя_Гура, Польща, де виступила з доповіддю «Особливості перебігу бронхіальної астми у дітей раннього віку». В період з 6 до 9 травня 2015 року на базі Державної вищої професійної медичної школи у місті Ополе, Польща, відбулася друга міжнародна наукова конференція під назвою «Від думки до публікації». Професор Федорців О.Є. взяла активну участь у форумі, де виступила з доповіддю «Застосування об͗єктивного статистичного аналізу з метою презентації даних в наукових публікаціях».

        В період з 6 до 9 травня 2015 року на базі Державної вищої професійної медичної школи у місті Ополе, Польща, відбулася друга міжнародна наукова конференція під назвою «Від думки до публікації». Професор Федорців О.Є. взяла активну участь у форумі, де виступила з доповіддю «Застосування об¢єктивного статистичного аналізу з метою презентації даних в наукових публікаціях». Проф.. Федорців О.Є.з 14.03.15 по 15.03.15р. брала участь в міжнародній конференції у м.Єленя_Гура, Польща, де виступила з доповіддю «Особливості перебігу бронхіальної астми у дітей раннього віку».